Duży wybór regałów do magazynów - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Duży wybór regałów do magazynów

Nasze przedsiębiorstwo prowadzi profesjonalną hurtownię, specjalizującą się w sprzedaży różnego rodzaju mebli biurowych i magazynowych, a także specjalistycznych rodzajów wyposażanie różnych obiektów (np. szpitali, szkół czy warsztatów). Najbardziej popularne materiały takie jak metalowe regały magazynowe, systemy mebli biurowych czy fotele i stoły dostępne są w różnych wariantach jakościowych oraz w różnym stylu, dopasowanym do potrzeb i oczekiwań każdego z naszych klientów. Regularnie wprowadzamy do sprzedaży nowe wersje produktów, na które pojawia się zapotrzebowanie wśród naszych klientów. Szczególnie szeroki wybór dotyczy szaf, regałów i półek. Popularna kategoria produktów jaką są metalowe regały magazynowe to akcesoria wykonane ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, które gwarantują wysoką solidność i możliwość intensywnej i długotrwałej eksploatacji nawet w najtrudniejszych warunkach. Wszystkie nasze produkty są bardzo atrakcyjnie wycenione - w szczególności dla klientów hurtowych.

Dodano: 2019-01-10

brak zdjęcia