Chcę otworzyć hostel - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Chcę otworzyć hostel

Chcę otworzyć hostel poznań jest jednym z miejsc, które biorę pod uwagę jako miejsce swojej inwestycji. Myślę, że to dobre miejsce na hostel poznań ma dziesiątki tysięcy turystów, więc na pewno potrzebny im jest nocleg poznań ma dużo miejsc noclegowych, jednak wierzę, że rynek nie jest jeszcze nasycony. na pewno znajdzie się tam jeszcze miejsce na jeden hostel poznań jest ogromnym miastem i nie odczuwa się tam tak dużego natężenia hosteli oraz miejsc w których można spędzić nocleg poznań jako stolica wielkopolski i jeden z najważniejszych ośrodków biznesowych w kraju potrzebuje bardzo szerokiej bazy noclegowej. Niby nie ma tutaj z tym problemu, ale nie zaszkodzi jeszcze jeden hostel poznan zwłaszcza w czasie euro udowodnił, że wcale nie jest tutaj tak łatwo o nocleg poznań miał małe problemy z zapewnieniem noclegu wszystkim chętnym. Niestety zabrakło miejsc. To kolejny argument, żeby otworzyć tu hostel poznan nie organizuje co prawda euro codziennie, ale częste targi poznańskie przyciągają ludzi, dla których potrzebny jest dobry hostel poznan jest więc dobrym miejscem na otworzenie hostelu, mimo to wciąż się nad tym zastanawiam. Muszę przeanalizować, czy na pewno poznań powinien być moim miejscem startu, czy może wybrać warszawę albo jakiś nadmorski czy wysokogórski kurort. Potrzebuję na to czasu.

Dodano: 2012-08-03

brak zdjęcia