Program do zarządzania produkcją - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Program do zarządzania produkcją

Chcesz skutecznie rozwijać firmę. Jednym ze sposobów na to jest nowoczesne zarządzanie produkcją. Program Vendo.ERP gwarantuje powodzenie tego procesu i zoptymalizowanie działalności zakładu. Oprogramowanie przygotowane przez firmę CFI Systemy Informatyczne, dzięki możliwości stosowania wielu modułów, umożliwia przystosowanie wszystkich działów współczesnego przedsiębiorstwa czy spółki do wymogów współczesnego rynku. Chcesz usprawnić obieg dokumentów? Dzięki aplikacji Vendo.ERP będziesz miał stały podgląd i możliwość edycji raportów o bieżącym stanie finansów firmy, sprawdzisz prawidłowość wygenerowanych raportów, skontrolujesz też stan realizowanych zamówień, jak również wysokość wydatków na wynagrodzenia dla pracowników. Na bieżąco będziesz również znał stan towarów w magazynie i sprawnie ustalisz harmonogram wysyłanego zaopatrzenia. Istotne dla ciebie jest sprawne zarządzanie produkcją? Program Vendo.ERP to gwarantuje.

Dodano: 2019-06-03

brak zdjęcia