Szkoła języków obcych - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Szkoła języków obcych

Convers to popularna szkoła języków obcych (Rzgów), której grono z roku na rok się powiększa. Oferujemy kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego i innych języków. Realizujemy kursy egzaminacyjne, dla przedszkolaków, dla dorosłych, dla firm oraz specjalistyczne kursy. Co nas charakteryzuje? Przede wszystkim wysoka jakość, najlepsi lektorzy, wysoka zdawalność egzaminów, nacisk na komunikatywność w obcym języku. Szkoła języków obcych (Rzgów)to szkoła komfortowa z urozmaiconym planem zajęć. Uwaga! U nas pierwsza lekcja gratis! Zapraszamy na naszą witrynę internetową www.converstuszyn.pl

Dodano: 2013-01-06

brak zdjęcia