Podwykonawstwo BHP w ofercie firmy Silesia BHP - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Podwykonawstwo BHP w ofercie firmy Silesia BHP

Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy są bardzo ważne w tych wszystkich firmach, w których ich nieprzestrzeganie może skutkować poważnymi konsekwencjami, przede wszystkim zaś wypadkami przy pracy, które niekiedy skrajnych sytuacjach mogą nawet kończyć się dramatycznie. Dlatego też bardzo ważne jest, aby te firmy miały odpowiednio skonfigurowany system BHP. Wrocław należy do miast, w których działa bardzo wiele firm, między nimi takich, w których posługuje się bardzo niebezpiecznymi urządzeniami i narzędziami, i dlatego konieczne jest odpowiednie skodyfikowanie w tych firmach zasad BHP. Wrocław jest miastem, w którym tego rodzaju usługi, na zasadzie podwykonawstwa, świadczy posiadająca duże doświadczenie firma Silesa BHP.

Dodano: 2017-03-03

brak zdjęcia