Łódź miastem poliglotów - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Łódź miastem poliglotów

Szukam dobrej szkoły, która nauczy mojego syna dwóch języków obcych. Chodzi mi głównie o język niemiecki i język angielski. Łódź ma podobno całkiem sporo takich szkół, a jakoś żadna z nich nie przekonała mnie swoją ofertą dydaktyczną. Nie wiem w sumie w jakich kategoriach oceniać kursy języka angielskiego łódź ma kilka szkół o podobnych referencjach i ofercie dydaktycznej. Jak więc wytypować która z nich jest lepsza? Ważne dla mnie jest w które z nich lepiej przekazywany jest język angielski. Łódź na pewno ma szkoły na poziomie wysokim, tylko jak je znaleźć w tak rozległym morzu szkół? Teraz co druga szkoła oferuje profesjonalne kursy języka angielskiego. Łódź ma tych szkół blisko 100. Wątpię, żeby chociażby połowa z nich mogła nauczyć mojego syna tego języka. To totalny głąb językowy. Nie poradziła sobie już z nim niejedna szkoła językowa łódź to ogólnie miasto językowych laików. Zdaję sobie z tego sprawę ja, tak samo jak zdają sobie z tego sprawę ludzie prowadzący kursy języka angielskiego. Łódź jest rynkiem bardzo aktywnym w tej dziedzinie. statystycznie co 8 mieszkaniec uczy się, lub zamierza się uczyć obcego języka. W większości przypadków jest to język angielski. Łódź jest więc miastem przyszłych poliglotów, o ile ci wcześniej nie wyjadą na wyspy w poszukiwaniu pracy. Ułatwi im to na pewno szkoła językowa. Łódź jest miastem, w którym tylko w tym roku otworzono 100 szkół. Co 2 to była szkoła językowa. Łódź nie zamierza na tym poprzestać.

Dodano: 2012-07-19

brak zdjęcia