Język angielski w ELC! - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Język angielski w ELC!

Język angielski (łódź) już nie musi być dla Ciebie taki trudny jak Tobie się wydaje. English Language Centre przeprowadza wszystkie poziomy nauczania od 0 do C2. Ponadto każdy nasz uczestnik ma dostęp do internetu, biblioteki anglojęzycznej, otrzymuje materiały językowe on-line i w każdej chwili może zasięgnąć konsultacji językowych i metodycznych. Szczególny nacisk kładziemy na komunikację, poświęcamy dużo uwagi mówieniu. W naszym centrum uczą doświadczeni i sprawdzeni lektorzy. Zapewniamy, że z nami polubisz język angielski (łódź) i będziesz chciał przychodzić codziennie. Serdecznie zapraszamy.

Dodano: 2013-01-06

brak zdjęcia