Zasłony hotelowe - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

https://www.hoteltex.pl/pl/dekoracje-okienne/zaslony/firany

Hotelowe wyposażenie tekstylne jest naprawdę zróżnicowane, jednak zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ jego jakość ma duże znaczenie. W obiekcie wypoczynkowym z całą pewnością potrzebna jest właściwa konfekcja pościelowa oraz stołowa. Duże znaczenie mają także ręczniki oraz szlafroki i podobne tekstylia osobiste. We wszechstronnej ofercie firmy SE-DA znajdą Państwo również firany i zasłony, które wykorzystuje się do dekoracji hotelowych okien. Firany, obrusy oraz narzuty dostępne są w naszej ofercie w bardzo przystępnych cenach. Firma SE-DA zajmuje się także znakowaniem tekstyliów, do czego wykorzystujemy haft komputerowy.

Dodano: 2020-05-26

firany