Swojskie wędliny - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Swojskie wędliny

Delikatesy "U Fukiera" to miejsce, w którym można znaleźć aromatyczne, swojskie, smakowite wędliny tradycyjne. Sklep oferuje między innymi biełą kiełbasę cielęco-wieprzową, kiełbasę wiejską z jałowcem, staropolski smalec wraz z chrupiącymi skwarkami, a także wędzoną słoninę. W sprzedaży są również boczek wędzony, baleron wiejski, schab marynowany czy pierś z kaczki. Miłośnicy mięs mogą również liczyć na szynkę wiejską wędzoną na drzewie owocowym oraz pasztet z dziczyzny z grzybkami. Każda osoba zainteresowana ofertą bez wątpienia znajdzie wyborne wędliny tradycyjne. Sklep gwarantuje najwyższą jakość zapewnianych wyrobów.

Dodano: 2022-01-19

https://delikatesy.ufukiera.pl/wedzarnia