dobre szkolenia zawodowe - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

https://spe.edu.pl/category/kursy-szkolenia-otwarte/

Szkolenia zawodowe i kursy doskonalące w różnych obszarach to główna specjalność naszego ośrodka edukacyjnego. W naszej ofercie można znaleźć różnorodne pakiety szkoleń, począwszy od kursów dla pracowników branży edukacyjnej, a skończywszy na szkolenia dla księgowych. Stosujemy innowacyjne metody nauczania oraz oferujemy elastyczne warunki i zakres kursów dostosowanych do możliwości, doświadczenia oraz oczekiwań naszych klientów. W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszą się kursy doskonalące dla nauczycieli i innych pracowników oświaty. Ma to istotny związek ze zmianami w systemie edukacji - w tym likwidacją gimnazjów i zmiany podstawy programowej dla uczniów. Na stronie internetowej naszego ośrodka znajduje się szczegółowy katalog szkoleń.

Dodano: 2019-01-21

kursy doskonalące