Dobre miejsce na inwestycje - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

inwestycje suwałki

Nasza specjalne strefa ekonomiczna (SSE) to idealne miejsce na inwestycje. Suwałki to jedno z głównych miast SSE, które oferuje bardzo dogodne warunki zarówno dla inwestorów krajowych, jak i zagranicznych. Istnieje możliwość realizacji inwestycji z różnych branż z uwagi na duże możliwości w zakresie pozyskania nieruchomości czy rozwijające się połączenia infrastrukturalne, które ma miasto. Zapewniamy także atrakcyjne dla inwestorów ulgi podatkowe na niektóre inwestycje. Suwałki to główne miasto Podlasia, ale nasza strefa rozciąga się także na obszar Mazur - w tym na takie miasta jak Ełk, Pisz i inne.

Dodano: 2021-02-05

Dobre miejsce na inwestycje