Stara instalacja - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Stara instalacja

W całej polsce zaczynają psuć się instalacje wod-kan. Sosnowiec jako pierwszy padł łupem ogromnej awarii, która na tydzień wyłączyła wodę w mieście. Wszystkiemu winne przestarzałe instalacje wod-kan. Śląsk od blisko 80 lat nie wykonywał wymiany instalacji kanalizacyjnej. Do tej pory prowadzona była tylko jedna mała renowacja w okolicach dąbrowy górniczej. Nie ma co się dziwić, że w całym województwie padają instalacje wod-kan. Sosnowiec jest zaledwie początkiem wielkiego problemu, jaki będzie się ujawniał przez najbliższe kilka lat. Niestety ale wymiany wymagają niemal wszystkie instalacje wod-kan. Śląsk musi liczyć się z wydatkiem rzędu 2 miliardów złotych, jeśli chce wymienić niezbędne instalacje wod-kan. Zabrze podobnie jak sosnowiec zaczyna zgłaszać poważne problemy z dostawami wody oraz odprowadzaniem kanalizacji. Podobne problemy czekają również inne miasta, w których są stare instalacje wod-kan. Zabrze jest w o tyle dobrej sytuacji, że tutaj część kanalizacji jest nowa, jednak jej główny pion wymaga wymiany. Taka przyszłość czeka wszystkie lokalne instalacje wod-kan. Śląsk już zaczyna prowadzić negocjacje i ogłaszać przetargi. To dobry moment dla firm, które kładą instalacje wod-kan. Sosnowiec ma dwie firmy, które mogą okazać się poważnymi kandydatami do przetargu. Możliwe, ze to one wspólnie położą nowe instalacje wod-kan. Zabrze również ma swojego przedstawiciela w branży, jednak daleko jeszcze do wprowadzania ofert przetargowych.

Dodano: 2012-07-24

brak zdjęcia