Przeglądy systemów chłodniczych na terenie całego kraju - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Przeglądy systemów chłodniczych na terenie całego kraju

Lodo"s to nie tylko firma projektująca i wykonująca nowoczesne instalacje chłodnicze do zastosowań przemysłowych i handlowych, ale również dobrze prosperujący i dynamicznie rozwijający się serwis chłodniczy, z najlepszymi cenami na rynku. Serwisowanie gwarancyjne i pogwarancyjne, przeprowadzane jest na korzystnych i przejrzystych warunkach, zgłoszenia przyjmowane są całodobowo, czego nie zapewniają konkurencyjne punkty. Omawiany serwis chłodniczy i klimatyzacyjny, do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, uważne diagnozowanie rodzaju usterki oraz montaż oryginalnych części zamiennych czy eksploatacyjnych, to standard dla tych specjalistów. Dystrybucja nowej generacji agregatów i sprężarek chłodniczych, też zalicza się do omawianej oferty usługowej.

Dodano: 2018-09-17

brak zdjęcia