okbas okna pcv poznań - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

okbas okna pcv poznań

Firma Okbas to jeden z największych dystrybutorów i wykonawców okien w wielkopolsce. W naszej bogatej ofercie znajdziesz szeroką gamę rolet, drzwi oraz bram, najważniejszym przedmiotem naszej oferty są jednak okna pcv. Poznań jest naszym głównym rynkiem działania. Skupiamy się na zawieraniu pozytywnych relacji z lokalnym społeczeństwem, dlatego wykonujemy naszą pracę najsolidniej jak potrafimy, oferując produkty w niewiarygodnie korzystnych cenach. Powinieneś się z nami skontaktować jeśli potrzebne Ci są okna pcv. Poznań nie ma drugiej takiej firmy jak nasza. Zapraszamy do kontaktu.

Dodano: 2013-02-01

brak zdjęcia