Ogród zimowy z BTM Eurolinx! - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Ogród zimowy z BTM Eurolinx!

BTM-Eurolinx zajmuje się projektowaniem ogrodów zimowych z aluminium i PCV. Jeśli jesteś fanatykiem zieleni, roślin i chciałbyś mieć ciepło przez cały rok to ogród zimowy jest właśnie dla Ciebie. To świetny pomysł na powiększenie przestrzeni domowej i przebywanie w nim przez cały czas. Ogród zimowy zimą pozyskuje ciepło, a latem nie dopuszcza do przegrzania budynku. Nasi specjaliści i fachowcy pomogą Ci w wyborze odpowiedniego ogrodu, który będzie zgodnymi z Twoimi potrzebami. Zapewniamy indywidualne podejście, najwyższą jakość, terminowość i konkurencyjne ceny.

Dodano: 2013-01-04

brak zdjęcia