Nowe mieszkania Skorosze! - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Nowe mieszkania Skorosze!

Poszukujesz funkcjonalnego przy tym nie drogiego mieszkania? Nasza Firma oddaje do dyspozycji Państwa pięknie mieszkania (Skorosze) dwu lub trzy-pokojowe. Co charakteryzuje nasz budynek? Duże, widne okna, słoneczne balkony, loggie i tarasy oraz dogodna lokalizacja (w sąsiedztwie sklep spożywczy, centrum handlowe, szkoły, przedszkola, apteki). Wokół budynku rozpościerają się wspaniałe kwietniki i zieleńce. Zaletą naszego budynku jest jego tradycyjna technologia co zapewnia niskie koszty eksploatacji. Warto wspomnieć o podziemnym garażu, który z pewnością zainteresuje nie jednego kierowcę. Mieszkania Skorosze są bezpieczne, komfortowe i poprawiają jakość życia!

Dodano: 2013-01-11

brak zdjęcia