Meble kuchenne na wymiar - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Meble kuchenne na wymiar

Znana i nad wyraz ceniona firma KiPO oferuje przede wszystkim wysokiej jakości meble na wymiar. Na swoistego rodzaju uwagę i zainteresowanie zasługują głównie meble kuchenne. Wrocław to miasto, w którym każdy klient znajdzie towar, na miarę swoich indywidualnych oczekiwań oraz potrzeb. Co istotne, każde zamówienie w pełni zostaje dostosowane do wymagań kontrahenta. Oferta firmy KiPO obejmuje ponadto między innymi meble łazienkowe, wszelkiego typu szafy, a nawet zabudowy nietypowe. Nie czekaj i zamów profesjonalnie wykonane meble kuchenne (Wrocław) na wymiar.

Dodano: 2013-01-23

meble kuchenne wrocław