Meble kuchenne - ESTACO! - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Meble kuchenne - ESTACO!

Firma Estaco specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju mebli. Są to np. meble tapicerowane, stoły i krzesła, meble biurowe, szafy, garderoby i inne. Jednak naszym głównym produktem są meble kuchenne (Szczecin). Wykonujemy meble tradycyjne z litego drewna, jak również z wszelkiego rodzaju płyt MDF fornirowanych, foliowanych oraz melaminowanych. Materiały są wysokiej jakości, trwałe, modne i przy tym eleganckie. Jesteśmy otwarci na Państwa wszelkie pomysły, wykonamy takie meble kuchenne (Szczecin) jakie sobie zażyczycie. Ponadto u Nas pomiar kuchni całkowicie bezpłatny! Zapraszamy.

Dodano: 2013-01-06

brak zdjęcia