Zróżnicowana flota pojazdów pod wynajem - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Zróżnicowana flota pojazdów pod wynajem

Cars.Wrocław to dobrze zorganizowana wypożyczalnia nowoczesnych, salonowych samochodów osobowych, umożliwiająca też podstawienie wybranego pojazdu, pod wskazany adres. Krótko i długoterminowy wynajem samochodów (Wroclaw - lotnisko) zorientowany jest na kierowców prywatnych oraz przedstawicieli podmiotów korporacyjnych, każdy ze zleceniodawców, może liczyć na indywidualne traktowanie i elastycznie dostosowywaną ofertę do potrzeb konkretnej osoby. Minimum formalności, niewygórowane wysokości opłat podstawowych i kaucji, brak limitu kilometrów, samochody z aktualnym przeglądem stanu technicznego to kolejne udogodnienia przygotowane, na zainteresowanych kierowców, z całego regionu. Proponowany niedrogi, szybki i bezpieczny wynajem samochodów (Wroclaw - lotnisko i inne lokalizacje) dotyczy pojazdów od czołowych i popularnych na krajowych drogach niemieckich, francuskich czy włoskich producentów.

Dodano: 2017-02-27

http://cars.wroclaw.pl/