Z nami łatwiejsze przeprowadzki - Warszawa - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Z nami łatwiejsze przeprowadzki - Warszawa

Trans-Sad jest jedną z czołowych firm zajmujących się przeprowadzkami nie tylko w Polsce ale również na terenie Unii Europejskiej. Przeprowadzki (warszawa) są czasochłonne i w wielu wypadkach uciążliwe. Nasi pracownicy pomogą w przewiezieniu i demontażu mebli oraz ich zabezpieczeniu. Sprawna organizacja transportu, pomoc przy pakowaniu to wszystko jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom. Dzięki nam przeprowadzki (warszawa) stają się prostsze, po przewiezieniu rzeczy w nowe miejsce pomagamy we wnoszeniu, montowaniu oraz ustawianiu mebli według poleceń klienta. Oferujemy pomoc również przy przeprowadzce całej firmy bądź całego zakładu. Jesteśmy profesjonalistami i gwarantujemy pełną satysfakcje !

Dodano: 2013-02-01

brak zdjęcia