Usługi wynajmu aut z szybką pomocą serwisową - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

http://www.happyrent.pl/wypozyczalnia_samochodow_gdansk.html

Wypożyczalnia Happy Rent to nie tylko profesjonalnie udzielany wynajem samochodów (Gdańsk) ale też zapewnienie wszystkim klientom, szybkiej pomocy serwisowej oraz wysokich rabatów dla stałych klientów. Oferta tej doświadczonej wypożyczalni ukierunkowana jest na klientów prywatnych i biznesowych, odpowiednio przeszkoleni konsultanci, w możliwie najkrótszym terminie przygotują dla nas spersonalizowaną ofertę, z której będziemy w stu procentach usatysfakcjonowani, rezerwacji pojazdu, dokonamy drogą online, wystarczy wypełnienie przejrzystego formularza. Krótkoterminowy wynajem samochodów (Gdańsk i całe Trójmiasto) jest najczęściej wybieraną formą świadczonych tutaj usługi, przy odbiorze konieczne jest przedstawienie dwóch dokumentów potwierdzających naszą tożsamość, uiszczenie kaucji oraz dokonanie płatności, jednym z dostępnych sposobów. Maksymalnie kilkuletnie pojazdy salonowe, współtworzą flotę samochodów w tej wypożyczalni, ze stacjonarnymi oddziałami, w kilkunastu miastach naszego kraju.

Dodano: 2018-07-31

wynajem samochodów gdańsk