Usługa transportowa w ofercie firmy Ergologis - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

Jesteśmy także na

  • Facebook - Facebook
  • Gadu - Gadu - Gadu - Gadu
  • Dodaj do śledzika - NK śledzik
  • wykop - wykop
  • twitter - twitter
  • Google - Google

Polecane

 

Usługa transportowa w ofercie firmy Ergologis

Produkcja i wytwarzanie dóbr to bardzo istotne działanie wielu przedsiębiorstw funkcjonujących w Polsce, jednak sama produkcja nie wystarczy dla uzyskania przez firmę przychodów. Dopiero jej spieniężenie, czyli nabycie towaru przez klientów, pozwoli firmie osiągnąć korzyści materialne z realizowanej przez nie działalności produkcyjnej. Aby efekty pracy danej firmy mogły trafić do klientów, konieczna jest oczywiście usługa transportowa. Jest to coś więcej z przewiezienie towaru od firmy do klienta dlatego, że pomiędzy firmą wytwarzającą dany towar a klientem nabywającym go przeważnie istnieje kilka pośrednich szczebli dystrybucji hurtowej i sklepowej. Usługa transportowa bardzo często realizowana jest nie tylko na rynku krajowym, ale także na bardzo wymagającym rynku zagranicznym. W takich usługach specjalizuje się firma Ergologis.

Dodano: 2018-06-14

brak zdjęcia