Transport towarów drobnicowych na dowolne odległości - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Transport towarów drobnicowych na dowolne odległości

Jednym z głównych przedmiotów działalności dla firmy spedycyjnej DPV Logistic, jest drogowy przewóz ładunków drobnicowych, realizacja takich usług, jest możliwa, dzięki dysponowaniu nowoczesną flotą pojazdów. Transporty drobnicowe, odbywają się najczęściej w systemie door-to-door, zdecydowanie najwygodniejszym dla kontrahentów, wszelkie zasady kooperacji, ustalane są indywidualnie, co także wyróżnia tego spedytora. Zestawy przestrzenne i oplandekowane, o maksymalnej ładowności, dochodzącej do dwudziestu czterech ton, są przykładowymi rozwiązaniami, pozwalającymi na bezpieczny, sprawny i punktualny, przewóz ładunków drobnicowych, na dowolne odległości. Pojawiające się w związku z ewentualną współpracą z tym spedytorem zapytania ofertowe, zadamy poprzez kontakt telefoniczny. Transport morski i lotniczy, również jest brany pod uwagę, podczas przyjmowania zleceń od krajowych zleceniodawców biznesowych.

Dodano: 2018-12-05

brak zdjęcia