Tanie przeprowadzki bez żadnych dodatkowych problemów! - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

Jesteśmy także na

  • Facebook - Facebook
  • Gadu - Gadu - Gadu - Gadu
  • Dodaj do śledzika - NK śledzik
  • wykop - wykop
  • twitter - twitter
  • Google - Google

Polecane

 

Tanie przeprowadzki bez żadnych dodatkowych problemów!

Nie często przeprowadza się zmianę zamieszkania. Jesteśmy przyzwyczajeni do miejsca w którym spędzamy większą część naszego życia, jednak czasem trzeba nam przeprowadzić się na inny rejon. To spore wyzwanie organizacyjne, bowiem trzeba zaplanować i zrealizować przewóz wszystkich potrzebnych rzeczy podczas przeprowadzki. Gdańsk to miasto gdzie chętnie pomagamy klientom bezproblemowo przenieść się do nowego lokum. Nasi pracownicy dbają o wszystkie aspekty, to ludzie godni zaufania. Takie operacje przeprowadzamy zarówno na krótkich odcinkach, lecz jeśli twoje nowe mieszkanie jest ulokowane bardzo daleko, również zapewnimy transport w ramach przeprowadzki. Gdańsk to jedno z miast gdzie działamy i możemy pomóc ci zrealizować takie działanie. Zaplanujemy transport towarów, nasi ludzie szybko przygotują wszystkie elementy do transportu a następnie po przewiezieniu twoich rzeczy pomożemy w ich ustawieniu na nowym miejscu. Atrakcyjne ceny oraz najlepsi pracownicy czekają na ciebie u nas!

Dodano: 2018-01-02

brak zdjęcia