samochód z ameryki - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

samochód z ameryki

Zamierzam kupić samochód w USA. Auto które sobie upatrzyłem jest niedostępne w żadnym kraju europejskim więc muszę sprowadzić ten samochód z samej Ameryki. Zastanawiam się czy jest jakaś firma kurierska, która podjęłaby się wyzwania sprowadzenia samochodu do polski. Oczywiście wiem, że usługi kurierskie raczej nie obejmują sprowadzania samochodów, lecz obejmują one przesyłki międzynarodowe, a do takiej kategorii podciągnąłbym mój problem. Z tego co słyszałem jakaś firma kurierska szczyciła się opinią firmy spełniającej nawet najbardziej wymyślne i niecodzienne usługi kurierskie. Przesyłki międzynarodowe to domena tej firmy. Ciekawe, czy gdybym chciał sprowadzić samochód kurierem dalej byliby tacy pewni siebie. Usługi kurierskie są bardzo prężnie rozwijającą się branżą i jestem przekonany, że za kilka lat tego typu problemy jak mój nie będą wielkim wyzwaniem dla firm kurierskich, lecz na dzień dzisiejszy zastanawiam się, czy jakakolwiek firma kurierska jest w stanie rozwiązać mój problem. Ciekawy jestem również na jakich zasadach miałby się odbyć transport samochodu. Czy byłaby to podróż kontenerem, czy samolotem. Z tego co się orientuje przesyłki międzynarodowe są zwykle przesyłane promem, lecz nie mam co do tego pewności. Cóż. Nie pozostaje mi nic innego jak znaleźć odpowiednią firmę i się przekonać o tym na własnej skórze. Może przy odrobinie szczęścia uda mi się zakupić wymarzone auto i sprowadzić je do Polski bez większych ekscesów.

Dodano: 2012-07-19

brak zdjęcia