przesyłki międzynarodowe globkurier - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

przesyłki międzynarodowe globkurier

Jeśli niejako przedmiotem Twojego zainteresowania zdają się być przesyłki międzynarodowe to nie czekaj i nawiąż stałą współpracę ze znaną firmą kurierską Globkurier.pl, która od lat cieszy się zaufaniem klientów nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Co ciekawe, na stronie internetowej możesz dokonać szczegółowej wyceny paczki. Do głównych atutów usług tej firmy należą przede wszystkim niskie ceny, możliwość monitorowania przesyłek, automatyzacja wysyłek masowych, a także pełna kontrola przesyłek z pobraniem. Zainwestuj wobec tego w przesyłki międzynarodowe.

Dodano: 2013-01-29

brak zdjęcia