Przeprawy dla firm logistycznych - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Przeprawy dla firm logistycznych

Firma LONTEX organizuje przeprawy promowe dla swoich klientów, którymi są firmy transportowe oraz logistyczne, zajmujące się przewozami towarów z Polski do krajów UE i odwrotnie. Poza krajami EU, towary trafiają także do Norwegii i Wielkiej Brytanii. Przeprawy promowe pozwalają na znaczne zaoszczędzenie czasu i znaczne zaoszczędzenie drogi. Polskie firmy często korzystają z przepraw promowych w czasie przewozu towarów do takich krajów, jak Irlandia, wielka Brytania, czy też Szwecja. W ostatnich latach dzięki przeprawom promowym można łatwo dostać się na przykład do Wielkiej Brytanii. Zamiast korzystać ze standardowej drogi przez Francję i z Euro Tunelu, można wjechać ciężarówką na prom, już na terenie Holandii. Potem prom dowiezie auto ciężarowe do Wielkiej Brytanii, na przykład na północ, bezpośrednio do Szkocji. Promy są także idealne przy transportach do Szwecji i Norwegii.

Dodano: 2017-03-20

brak zdjęcia