Producent doskonałych klocków hamulcowych - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Producent doskonałych klocków hamulcowych

Firma Fomar to znany światowy producent klocków hamulcowych do samochodów osobowych. Klocki te słyną z bardzo dobrej jakości oraz wysokiej trwałości w czasie eksploatacji auta. Klocki hamulcowe to podstawowy element eksploatacyjny współczesnych układów hamulcowych, obok tarcz hamulcowych. Trzecim elementem jest płyn hamulcowy. Dobre klocki hamulcowe są w stanie wytrzymać bardzo duży przebieg, nawet do siedemdziesięciu tysięcy kilometrów. Wszystko zależy także od tego, w jaki sposób są one eksploatowane przez kierowcę. Klocki szybciej zużywają się w czasie jazdy po mieście jak również wtedy, gdy kierowca jeździ agresywnie i często mocno hamuje. Fomar to producent klocków hamulcowych do samochodów osobowych, które można stosować w większości pojazdów, użytkowanych w Polsce. Dobór klocków jest łatwy, pomagają w tym specjalne katalogi oraz aplikacje, tak samo jak ich wymiana, z czym poradzi sobie każdy warsztat samochodowy.

Dodano: 2017-03-22

brak zdjęcia