Nowoczesny sklep z nowymi motocyklami - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Nowoczesny sklep z nowymi motocyklami

Nasze przedsiębiorstwo to profesjonalny sklep, które sprzedaje m.in. nowe i używane motocykle. W naszej ofercie znajduje się bardzo duży wybór różnych modeli pojazdów jednośladowych. Znajdują się wśród nich zarówno te popularne, jak i mniej rozpowszechnione modele motocykli. Używane motocykle oferowane są w bardzo dobrym stanie z gwarancją sprzedawcy. Na uwagę zasługuje także szeroki asortyment części, podzespołów i akcesoriów dodatkowych do motocykli. W ostatnim czasie rozszerzamy sprzedaż skuterów i pojazdów jednośladowych dla dzieci, które cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów. Regularnie rozszerzamy naszą ofertę o interesujące akcesoria tuningowe do skuterów i motocykli różnych marek. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny i warunki zakupu zarówno pojazdów nowych, jak i używanych. Szczegółowy katalog produktów znajduje się na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa.

Dodano: 2017-03-09

brak zdjęcia