Monitoring samochodów ułatwi nadzór - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Monitoring samochodów ułatwi nadzór

Monitoring samochodów to młoda gałąź w dziedzinie motoryzacyjnego biznesu. Dziś w świecie pełnym samochodów, różnorodnych pojazdów monitoring samochodów to zadanie niełatwe. Dlatego nasza firma służy profesjonalną pomocą w lokalizacji pojazdów, w tym aut osobowych, ciężarowych i dostawczych z rozróżnieniem kilometrów prywatnych i służbowych. Prowadzimy także monitoring pojazdów komunalnych bez wagi i z wagą oraz maszyn budowlanych. W ofercie naszej znalazł się także transport i logistyka w tym monitoring i identyfikacja naczep i kontenerów. Przyjdź do nas a zadbamy o twoje bezpieczeństwo.

Dodano: 2013-01-28

brak zdjęcia