Korzystne warunki przewozu - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

Jesteśmy także na

  • Facebook - Facebook
  • Gadu - Gadu - Gadu - Gadu
  • Dodaj do śledzika - NK śledzik
  • wykop - wykop
  • twitter - twitter
  • Google - Google

Polecane

 

http://www.alkaro.com.pl/?transport-krajowy

Transport krajowy, realizowany przez naszą firmę, obejmuje zarówno przewóz własnymi samochodami jak też wszelkie niezbędne formalności spedycyjne. W naszej ofercie można znaleźć przewóz różnego rodzaju materiałów i towarów - w tym kontenerami czy cysternami (np. w przypadku produktów chemicznych przewożonych zgodnie z ADR). Transport krajowy jest realizowany przy użyciu bardzo nowoczesnych samochodów ciężarowych - w tym ciągników siodłowych znanych marek. Zapewniamy, że wszystkie nasze przewozy są realizowane przez kierowców z dużym doświadczeniem. Zapewniamy niskie ceny na wszystkie usługi spedycyjne.

Dodano: 2021-05-17

transport krajowy