Główne cechy wyróżniające opony zimowe. - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Główne cechy wyróżniające opony zimowe.

Zmiana opon w samochodzie to powtarzany dwa razy w roku rytuał, któremu poddaje swoje pojazdy zdecydowana większość (blisko dziewięćdziesiąt procent) kierowców. Dlaczego jednak należy zmieniać opony letnie na zimowe i kiedy trzeba to robić? Opona zimowa jest zbudowana inaczej, niż opona letnia. Przede wszystkim, jej zadaniem jest zapewnienie dobrej przyczepności w warunkach niskiej temperatury i na śliskiej nawierzchni, pokrytej błotem pośniegowym lub śniegiem. Opona zimowa jest więc produkowana z odmiennej mieszanki gumowej, a także cechuje ją odmienna rzeźba bieżnika, który jest dostosowany do odmiennych warunków nawierzchni. Opony należy zmieniać w samochodzie nie wtedy, gdy spadnie pierwszy śnieg, lecz wtedy, gdy dobowa temperatura powietrza spada regularnie poniżej siedmiu stopni. Nie ma więc jednej określonej daty w kalendarzu, gdy należy zmieniać opony: czas zmiany opon należy określić samodzielnie, na podstawie obserwacji temperatury.

Dodano: 2018-11-22

brak zdjęcia