Firma oferująca usługi związane ze zmianą języka w nawigacjach - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Firma oferująca usługi związane ze zmianą języka w nawigacjach

Zmiana języka w nawigacjach fabrycznych jest usługą, z którą od samego początku swoją działalnością związana jest firma Fabryczne. W końcu należy pamiętać, że pierwsze nawigacje, z którymi mieliśmy do czynienia na rynku, nie zawsze posiadały zarówno lektora, jak i menu w języku polskim, a co za tym idzie, korzystanie z nich było dla wielu osób bardzo utrudnione. Stąd też, aby wyjść naprzeciw potrzebom posiadaczom nawigacji bez lektora i menu w języku polskim, swoją działalność rozpoczęła firma Fabryczne, która to właśnie specjalizuje się w świadczeniu takich usług, jak wymieniona wyżej zmiana języka w nawigacjach fabrycznych.

Dodano: 2021-01-12

brak zdjęcia