Dacia. Profesjonalny serwis - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

http://dacia.dyszkiewicz.pl/mechaniczny.html

Dacia to marka samochodów, która na stałe wpisała się w krajobraz polskich dróg. Nic dziwnego – stosunek jakości do ceny jest w tym przypadku doskonały. Auta tego producenta posiadają bogatą bazę części zamiennych i powszechnie dostępny serwis. Dacia jest zatem bardzo dobrym wyborem – zarówno w segmencie aut nowych jak i używanych. Dyszkiewicz to profesjonalny dealer i serwis Dacia, oferujący kompleksową obsługę w zakresie zakupu oraz usług serwisowych. Nasze zalety to bogate doświadczenie i specjalizacja w zakresie obsługi marki Dacia. Oferujemy także pomoc w finansowaniu zakupu auta oraz zakupie ubezpieczenia.

Dodano: 2020-08-27

serwis dacia