Ceniony sklep z ogumieniem do motocykli - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Ceniony sklep z ogumieniem do motocykli

Dla bezpieczeństwa każdego motocyklisty niezwykle ważne są sprawne opony motocyklowe. Kraków to teren działania cenionego sklepu Opony Turbo, który ma w swojej stałej ofercie najlepsze opony motocyklowe. Kraków to miasto, na terenie którego mieszka bardzo wielu motocyklistów. W ostatnich latach niezwykle popularne stały się małe skutery, które są uważane za alternatywę dla jazdy samochodem. W nich także trzeba dbać o opony i często je wymieniać. Skutery są małe, co sprawia, że można nimi dojechać do najbardziej zatłoczonych miejsc i łatwo nimi zaparkować. Poza tym na ulicach Krakowa spotkać można także tysiące typowych motocykli. Nie brakuje tu wielbicieli motocykli sportowych, tak zwanych ścigaczy, jak również posiadaczy motocykli turystycznych, tak zwanych krążowników. W każdym z nich co kilka lat (w zależności od intensywności eksploatacji) trzeba wymieniać opony motocyklowe na nowe. W sklepie Opony Turbo znaleźć można cały szereg modeli opon, które pasują do wszelakiego typu pojazdów.

Dodano: 2017-02-20

brak zdjęcia