Wysokiej jakości kotły CO! - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Wysokiej jakości kotły CO!

Firma Moderator produkuje różnego rodzaju kotły CO. Są to kotły uniwersalne oraz automatyczne. Wysokiej jakości produkty powstały z najlepszych materiałów. Charakteryzują się wysoką sprawnością i stałopalnoscią. Kotły CO o konstrukcji stalowej przystosowane są do spalania różnych rodzajów paliw, np. Unica Sensor może być opalany węglem, drewnem i miałem. Nasze produkty przeznaczone stanowią źródło ciepła dla domów jednorodzinnych, gospodarstw rolnych, budynków hodowlanych. Wszystkie kotły objęte są gwarancją na 36 miesięcy. A teraz w Moderato wyprzedaż kotłów, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Dodano: 2013-01-09

brak zdjęcia