Ściernice z solidnych materiałów - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

www.cerkor.com.pl

Ściernice do otworów, borazonowe, ceramiczne oraz wiele innych specjalistycznych ściernic można znaleźć w ofercie naszego przedsiębiorstwa. Zapewniamy, że wszystkie nasze ściernice są wykonane z najlepszych dostępnych surowców i są przystosowane do intensywnej eksploatacji. Posiadamy zarówno uniwersalne, jak też specjalne rodzaje ściernic - w tej drugiej kategorii można znaleźć m.in. ściernice do otworów czy ceramiczne. Dużym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się także wysokiej jakości osełki o różnych parametrach. Na naszej stronie internetowej znajduje się opis parametrów naszych materiałów.

Dodano: 2020-11-12

ściernice do otworów