Rury stosowane w instalacjach transportujących m.in. gazy - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Rury stosowane w instalacjach transportujących m.in. gazy

Rury bezszwowe, czyli wyroby, które bardzo chętnie i często wykorzystywane są w branży budowlanej, są wyrobami charakteryzującymi się wysoką wytrzymałością. Dlatego też w głównej merze stosuje się je w przypadku tworzenia różnego rodzaju instalacji służących m.in. do transportu gazów lub cieczy. Warto dodać, ze rury bezszwowe dostępne są w dwóch wariantach, mowa w tym momencie o rurach ciągnionych na zimno, jak również gorącowalcowanych. Przedsiębiorstwem, w którego przypadku możemy liczyć na najwyższej jakości wyroby, do których to można zaliczyć opisywane wyżej rury bezszwowe, jest Grupa JMC.

Dodano: 2020-08-06

https://www.grupajmc.pl/