Rodzinna firma vendingowa - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Rodzinna firma vendingowa

Na pewno nie raz w miejscach użyteczności publicznej takich jak dworzec, lotnisko, różnego rodzaju szkoły czy wydziały, widziałeś automaty do kawy wynajem. Moja rodzina założyła właśnie taką firmę. Jesteśmy już na rynku od kilkudziesięciu lat i według mnie, jako firma vendingowa nie mamy sobie równych. Wszystkie nasze automaty sprzedające sprowadzamy z zagranicy, gdyż w Polsce nie mamy jeszcze tak rozwiniętych technologii, dzięki którym tego typu automaty mogłaby powstać. Firma vendingowa mojej rodziny ma specjalne samochody, którymi porusza się po całym mieście, żeby uzupełniać czy naprawiać maszyny. Mamy również kilkoro menedżerów. Zajmują się oni kontaktem z klientem, podpisywaniem umów czy wyszukiwaniem przetargów. Automaty sprzedające nie zawierają tylko i wyłącznie kawy. Mogą to być również automaty sprzedające zimne napoje lub słodycze. Najczęściej takie maszyny stoją jeden obok drugiego i każdy z nich co innego "oferuje". Czy zdarzają się oszustwa? Oczywiście, że tak. Niektóre automaty do kawy (wynajem) trafiają do naszego serwisanta w strasznym stanie. Pokopane, ze zbitymi szybami, już nie wspominając o próbach oszustwa. Jednak moja rodzinna firma vendingowa stara się ubezpieczyć od takich sytuacji. Nic bowiem nie możemy poradzić na ludzie chamstwo i rozbój. Sam myślałem czy nie zatrudnić się w roli kierowcy w takiej firmie. Automaty do kawy (wynajem) to naprawdę maszyny przyszłości!

Dodano: 2012-07-19

brak zdjęcia