Noże bijakowe - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

Jesteśmy także na

  • Facebook - Facebook
  • Gadu - Gadu - Gadu - Gadu
  • Dodaj do śledzika - NK śledzik
  • wykop - wykop
  • twitter - twitter
  • Google - Google

Polecane

 

https://sklep.agro-plus.com.pl/category/samasz-kosiarki-bijakowe

Poszukujesz wysokiej jakości noży do swojej kosiarki? Posługujesz się kosiarką bijakową, dlatego najlepszą opcją dla Ciebie będą po prostu noże bijakowe? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy pełne zadowolenie i satysfakcję z użytkowania naszych produktów. Jesteśmy renomowaną firmą, która od wielu lat starannie selekcjonuje i wystawia w ofercie najlepsze elementy do gospodarki rolniczej. Szczególnie zależy nam na wsparciu maszyn. Dzięki konsultacjom z klientami i wieloletniemu doświadczeniu udało nam się zdobyć noże bijakowe, które doskonale sprawdziły się w wielu kosiarkach i coraz więcej osób je poleca. robimy tak z każdym naszym produktem. Szukamy tak długo, aż znajdziemy ten jedyny, który powinien trafić na naszą półkę.

Dodano: 2020-02-12

noże bijakowe