Grawerka marki Velocity - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

www.lasery.biz

Nowoczesna ploterowa grawerka laserowa 3D to jedno z najnowszych urządzeń laserowych w ofercie naszego przedsiębiorstwa. Oferujemy markowe produkty, które mają niezbędne gwarancje i atesty techniczne. Obecnie w ofercie szczególnie polecana jest grawerka laserowa 3D marki Velocity, która jest bardzo wydajna oraz umożliwia grawerowanie na materiałach stalowych i plastikowych o różnych powierzchniach. Grawerowanie wykonywane jest bardzo sprawnie, a urządzenie jest bardzo bezpieczne dla użytkowników. Dajemy solidne gwarancje na wszystkie urządzenia, a także dostarczamy dodatkowe części do laserów.

Dodano: 2020-10-21

grawerka laserowa 3d