Dominacja firmy - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Dominacja firmy

Co to jest logiq? Jest to firma istniejąca od blisko 20 lat i zajmujaca się projektowaniem i tworzeniem aparatury specjalistycznej do badań ultrasonograficznych. Co to znaczy? w najprostszych słowach jest to firma, produkująca aparaty usg, którymi jesteśmy badani między innymi podczas ciąży. Ultrasonografy firmy logiq są najlepszymi na rynku. Dominują w każdej kategorii cenowej. Firma logiq tworzy zarówno rozwiązania tanie i skuteczne, jak również te bardzo drogie, które szerokością funkcjonalności i dokładnością badań dominują nad każdą inną maszyną na rynku. Są to ultrasonografy bardzo funkcjonalne, poręczne i niezwykle popularne również w polskich szpitalach. Aparaty USG tej firmy pierwszy raz do polski ściągnęła wielka orkiestra świątecznej pomocy, która po jednej ze swoich corocznych zbiórek wyposażyła polskie placówki w bardzo potrzebne aparaty usg. Dziś aparaty do ultrasonografii firmy logiq są na wyposażeniu blisko 90% szpitali. Firma ta całkowicie zdominowała rynek i nie zapowiada się, żeby jakakolwiek inna firma miała szansę na zmianę tego stanu. Tej dominacji nie można przyrównać do żadnej innej. Żadna nie jest tak ogromna, nienaruszalna i pewna. Ultrasonografy Logiq nie maja konkurencji i przez wiele lat mieć jej nie będą. Nie zapowiada się, żeby kiedykolwiek miało się to zmienić. Jedynie prawdziwe trzęsienie ziemi mogłoby wyprzeć firmę logiq z rynku.

Dodano: 2012-07-19

brak zdjęcia