Dobre zawiasy metalowe - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

https://www.stanley.info.pl/oferta/zawiasy/zawiasy-narozne/zawias-297-detail

W ofercie naszej firmy można znaleźć najwyższej jakości duże i małe zawiasy, pochodzące od najlepszych dostawców na rynku. Wśród nich dominują zawiasy wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, dostosowane do wykorzystania przy drzwiach i oknach, a także wielu innych instalacjach. Duże i małe zawiasy z naszej oferty są uzupełniane o specjalistyczne rozwiązania - w tym takie nowości jak zawiasy listwowe i taśmowe. Wszystkie nasze elementy montażowe są bardzo łatwe w aplikacji. Nasza oferta to także szeroki wybór innych elementów montażowych - np. uszczelek z wysokiej jakości tworzyw sztucznych.

Dodano: 2022-02-17

małe zawiasy