Soldine windy elektryczne - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

www.windy-raczkowski.pl

Dźwigi bez maszynowni to bardzo nowoczesna podstawa do różnego rodzaju wind w budynkach użytkowych i mieszkalnych. W naszej ofercie można znaleźć tego rodzaju windy o różnych parametrach. Szczególnie cenione są dźwigi bez maszynowni do przewożenia towarów czy rozwiązania specjalne - np. windy samochodowe czy gastronomiczne. Kabiny tego rodzaju wind s również cenione przez naszych klientów z uwagi na parametry techniczne oraz walory wizualne. Dźwigi i windy z naszej oferty są bardzo wytrzymałe i przystosowane do intensywnej pracy w różnych kategoriach budynków. Regularnie wprowadzamy na rynek nowe dźwigi.

Dodano: 2021-10-08

dźwigi bez maszynowni