Nowe rodzaje kotłów na pellet - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

kotły na pellet ceny

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży różnego rodzaju rozwiązań grzewczych. Sztandarowym i najbardziej popularnym produktem są nasze nowoczesne piece, kominki oraz kotły na pellet. Ceny tego rodzaju instalacji są zróżnicowane od wielkości, parametrów oraz sposobu instalacji urządzeń. Spośród pieców największą popularnością wśród klientów cieszą się piece powietrzne, piecyki z płaszczem wodnym, z wodą użytkową CO CWU, z mechanicznym wyrzutem spali i wiele innych. W warunkach domowych bardzo dobrze sprawdzają się także na kominki, które są atrakcyjnie zaprojektowane i mają ekologiczne właściwości. Oferujemy gwarancje na wszystkie urządzenia - w tym na wszystkie oferowane kotły na pellet. Ceny, parametry i inne kwestie dotyczące naszych produktów grzewczych można znaleźć na stronie internetowej naszej firmy. Dodatkowo do każdego rodzaju pieców i kominków jesteśmy w stanie zaoferować dodatkowe akcesoria. Regularnie wprowadzamy na rynek nowe modele urządzeń grzewczych na różne rodzaje opału.

Dodano: 2019-02-26

Nowe rodzaje kotłów na pellet