Kostka i płyty betonowe na taras - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

www.jadar.pl

Kostka i płyty z betonu architektonicznego o różnych parametrach można znaleźć w ofercie naszego przedsiębiorstwa. Wprowadzamy na rynek materiał najwyższej jakości, atrakcyjny wizualnie i bardzo trwały. W naszej ofercie można znaleźć m.in. płyty z betonu architektonicznego stosowane na tarasach czy podjazdach - w różnych kształtach, rozmiarach i kolorystyce. Oferujemy m.in. takie kolekcje płyt betonowych jak Pro, Lux, Antyk czy Colorblend. Zapewniamy konkurencyjne ceny na wszystkie rodzaje materiałów budowlanych znajdujących się w naszej ofercie. W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się także takie rozwiązania jak betonowe elementy wyposażenia ogrodów - w tym różnego rodzaju donice, palisady, meble ogrodowe i inne.

Dodano: 2020-02-11

płyty z betonu architektonicznego