Ekonomia cyrkularna na wyciągnięcie ręki - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Ekonomia cyrkularna na wyciągnięcie ręki

Ekonomia cyrkularna to inaczej mówiąc gospodarka o obiegu zamkniętym, która obejmuje racjonalne gospodarowanie odpadami i surowcami. Dzięki temu można prowadzić działalność produkcyjną, przetwórczą czy transportową w trosce o środowisko naturalne. Stosując tę ekonomię zarządzania odpadami, korzysta się z nowoczesnych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych. Dodatkowo, przynosi to całkiem przyjemne efekty uboczne, jak optymalizacja poszczególnych działań, ekonomiczność czy nastawienie się na innowacyjne technologię. Ekonomia cyrkularna to jedna z usług, którą pomaga wdrożyć specjalistyczna firma AM Trans Progres. Specjaliści podpowiedzą ci, jak racjonalnie gospodarować odpadami w obiegu zamkniętym oraz przeliczą korzyści, które uzyskasz wdrażając takie nowoczesne, ekologiczne rozwiązania.

Dodano: 2019-03-25

brak zdjęcia