Comonor i profesjonalne usługi - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

http://comonor.pl/leasing-pracownikow/

Comonor jest profesjonalną firmą, która zapewnia Wam najwyższą jakość usług w bardzo konkurencyjnych i niskich cenach. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, jeżeli interesuje Was wynajem spawaczy, czy też inne usługi spawalnicze, montaż wentylatorów, osiowanie wałów. Oferujemy Wam wynajem spawaczy, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Zapewniamy Was, że wszyscy nasi pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia, które pozwalają im na prace z takim sprzętem. Nasza ekipa zostanie do Was oddelegowana na tak długi czas, jaki będzie tylko Wam potrzebny na wykonanie wszystkich odpowiednich prac.

Dodano: 2019-05-07

wynajem spawaczy