www.lajd.pl - Czarter jachty na mazurach - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

www.lajd.pl - Czarter jachty na mazurach

Jest takie miejsce w Polsce, z którym jednoznacznie kojarzy się czarter jachtów. Mazury, bo o nich mowa, to miejsce niezwykłe, uznawane za jedno z najpiękniejszych w Polsce. Jeśli jedziemy na mazury to na pewno spędzimy czas nad wodą bądź na wodzie. Specjalnie dla ludzi, którzy złapali żeglarskiego bakcyla polecamy czarter jachtów. Mazury to miejsce cudowne. Jeszcze cudowniejsze doznania przywieziesz z mazur, jeśli zdecydujesz się na żeglowanie po ogromnych jeziorach krainy 1000 jezior. Planujesz urlop na mazurach? Zaplanuj również jachty.

Dodano: 2013-01-29

brak zdjęcia