Urlop nad jeziorem- rodzinne wakacje - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Urlop nad jeziorem- rodzinne wakacje

Dzieci chętniej będą spędzać czas ze swoimi rodzicami, gdy wakacje zostaną zorganizowane w interesujących dla nich miejscu. Rozwiązaniem może być urlop nad jeziorem. Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Złoty Sen położony na Dolnym Śląsku jest w stanie pomóć w organizacji takiego rodzinnego wyjazdu. Niezależnie od tego, ile dziecko ma lat, odnajdzie w tutaj ciekawe zajęcia, jest to zasługa obecności jeziora, które szczególnie w porze letniego czasu daje dużo możliwości rozwoju aktywności fizycznej. Urlop nad jeziorem może być dobrą opcją także w pozostałe sezony, tereny zielone, które otaczają ośrodek to powierzchnia idealna do długich spacerów czy wycieczek rowerowych. Rodzinne wakacje w tym regionie Polski oznaczają odkrywanie ciekawych miejsc, gdyż jest to teren atrakcyjny turystycznie i bardzo przyjazny dla turystów. Miejscowość Leśna, w której Ośrodek Złoty Sen jest zlokalizowany, jest dobrym początkiem tej przygody.

Dodano: 2019-03-06

brak zdjęcia